Skambinkite arba rašykite

Kodėl verta rinktis krikštynų fotografą, o ne prašyti, kad kas nors iš draugų ar giminaičių pafotografuotų, nes taip pigiau?
 
Jei jums svarbi fotografija bei jos išliekamoji vertė, neteiksite pirmenybės draugui mėgėjui, bet pasirinksite profesionalų krikštynų fotografą. Fotografija – tai ne vien tik gera fototechnika, pikseliai ir užrakto spragsėjimas. Tai – ypatingas, individualus fotografo meninis požiūris į krikštynų šventę. Fotografas – kūrėjas, kuris savo akimis perteikia Jūsų šventės nuotaiką, eigą, emocijas, kurios atgis Jūsų vienintelėse krikštynų dienos prisiminimuose, kaskart vartant fotografijas. Krikštynų fotografas, degantis meile ir aistra savo darbui, atiduos visą įmanomą energiją, kūrybingumą, laiką, patirtį, technines galimybes, negalvos apie poilsį. Visa tai tam, kad rezultatas būtų masksimaliai tobulas ir Jums, ir jam pačiam.
Fotografuojantis draugas ar giminaitis, dažnai puikiai fotografuojantis gamtos peizažus, vaikučius ar naminius augintinius, krikštynų šventėje pasiklys tarp šventės eigos visumos, jos procesų skirtingumo, besikeičiančių emocijų, svečių būrio.
Krikštynos būna tik vieną vienintelį kartą ir, deja, galimybės pasirinkti kito fotografo jau nebebus.
Dėl kainų, norėdami rezervuoti laiką ar turint klausimų skambinkite:
+37065599911

Autorinės teisės © 2021 fotografė Greta Mironovičienė. Visos teisės saugomos.

Shopping Cart