Skambinkite arba rašykite

Apie mane

     Esu šiltų, jaukių, natūralių, nuoširdžių akimirkų fiksuotoja Greta Miro. Miro išvertus iš ispanų kalbos reiškia žiūrėti. Nuo 2006 metų pradėjau žiūrėti į žmones kūrybiškai per fotoaparato objektyvą. Fotografuodama jų ypatingas progas ar šventines akimirkas, stengiuosi nuotraukose  sukurti malonius jausmus ir pasigėrėjimą. Mano manymu, gera nuotrauka yra tokia, kuri privers nusišypsoti ir norėsis ją įsirėminti. Esu sukaupusi didžiulę patirtį  studijinėje fotografijoje, save sėkmingai išbandžiusi mados, reklamos srityje, atidariusi studijas Klaipėdoje ir Vilniuje, dalyvavusi televiziniuose, socialiniuose projektuose. Mano nukrautos puošė ne vieną žurnalo viršelį : ,,Stilius“, ,,TV antena“, ,,Prie kavos“, ,,Makaliaus kelionės“, ,,Tavo vaikas“, floristika žurnalus. Vilniaus foto studijoje buvo filmuojamos ir fotografuojamos tokias laidas kaip ,,Gyvenimas yra gražus“ su E.Žičkumi, serialas ,,Moterys meluoja geriau“. Šiuo metu esu laisva kūrėja dirbanti su natūralia šviesa,  taip pat kurianti holistinę interjerinę fotografiją.

Nuo 2007 metų Klaipėdos fotografų klubo “Fotokalvė” narė.

2007 m. ,,Vaikystės akimirkos” fotoklubo narių paroda, skirta vaikų gynimo dienai, Klaipėda.

2007 m. ,,Mūsų F” fotoklubo narių prisistatymo paroda, Klaipėda

2007 m. ,,Endriejavas ir endriejaviškiai” fotoklubo narių paroda, skirta labiausiai nusipelniusiems Endriejavo gyventojams įamžinti, Endriejavas, Gargždai, Klaipėda.

2012 m. gauta akreditacija fotografuoti J.Statkevičiaus  pavasario – vasaros kolekciją.

2013 m. mados namų ,,Femmes Fatales“ kolekcijos Kijeve fotografavimas.

2012 m. Socialinis projektas ,,Kiekvienam savo herojus“ puošęs Vilniaus miesto reklaminius stendus su A. Saboniu.

2018 m. ,,Babystory“ naujagimių fotografavimo seminaras.

Mano mokytojai ir įkvepėjai: Algimantas Aleksandravičius – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės narys, fotografas, fotografas Albertas Pocej , fotografas Raimundas Švilpa.

Sukurti asmeniniai paslaugų ženklai : gretafoto, miestofotostudija, gretamiro.
Facebook:
Instagram:
gretamirophotographer
gretamirophotography

Kviečiu kartu kurti Jūsų šeimos istorijas!

Paslaugų paketai

Krikštynos Standartinis

Konsultavimas, planavimas, patarimai Ceremonijos fotografavimas Fotosesija prieš ar po ceremonijos Trukmė iki 2 val. Pateikiama 80 skaitmeninių nuotraukų Atsiunčiama per wetransfer programą Profesionalus visų nuotraukų retušavimas 25 profesionalios spaudos 10x15nuotraukos 1 Koliažas-atvirukas Pateikiamos specialioje fotodėžutėje Fotografijų paruošimas per 2-3 savaites

170 eur.

 

Krikštynos Auksinės

Konsultavimas, planavimas, patarimai Pasiruošimo fotografavimas Ceremonijos fotografavimas Fotosesija prieš ar po ceremonijos Trukmė iki 3val. Pateikiama 120 skaitmeninių nuotraukų Atsiunčiama per wetransfer programą  3 Koliažai-atvirukai Profesionalus visų nuotraukų retušavimas 35 profesionalios spaudos 10×15 nuotraukos, Pateikiamos specialioje fotodėžutėje  fotofilmas iš geriausių nuotraukų Fotografijų paruošimas per 2-3 savaites

220 eur.

Jei fotosesija vyksta Klaipėdoje – transporto išlaidos nemokamos. Kitu atveju kelionės išlaidos – 0,18EUR/km.

 

Papildoma valanda 50 eurų. Yra galimybė užsisakyti fotoalbumą, kaina nuo 40 eurų.

 

 

 

Paslaugų kainoraštis galioja iki 2020.12.31

Patarimai tėveliams

Kodėl verta rinktis krikštynų fotografą, o ne prašyti, kad kas nors iš draugų ar giminaičių pafotografuotų, nes taip pigiau?
 
Jei jums svarbi fotografija bei jos išliekamoji vertė, neteiksite pirmenybės draugui mėgėjui, bet pasirinksite profesionalų krikštynų fotografą. Fotografija – tai ne vien tik gera fototechnika, pikseliai ir užrakto spragsėjimas. Tai – ypatingas, individualus fotografo meninis požiūris į krikštynų šventę. Fotografas – kūrėjas, kuris savo akimis perteikia Jūsų šventės nuotaiką, eigą, emocijas, kurios atgis Jūsų vienintelėse krikštynų dienos prisiminimuose, kaskart vartant fotografijas. Krikštynų fotografas, degantis meile ir aistra savo darbui, atiduos visą įmanomą energiją, kūrybingumą, laiką, patirtį, technines galimybes, negalvos apie poilsį. Visa tai tam, kad rezultatas būtų masksimaliai tobulas ir Jums, ir jam pačiam.
Fotografuojantis draugas ar giminaitis, dažnai puikiai fotografuojantis gamtos peizažus, vaikučius ar naminius augintinius, krikštynų šventėje pasiklys tarp šventės eigos visumos, jos procesų skirtingumo, besikeičiančių emocijų, svečių būrio.
Krikštynos būna tik vieną vienintelį kartą ir, deja, galimybės pasirinkti kito fotografo jau nebebus.